Хелловін- свято містики та жахів… Або ніч-карнавал.

Хелловін- свято містики та жахів… Або ніч-карнавал.


Хелловін це свято яке не так давно прийшло в культуру України, і більшість має лише загальне поняття про нього. Так що це власне за свято? Хелловін бере початок у давній кельтській культурі, і по традиції святкується у ніч з 31 жовтня на 1 листопада Сама ж назва «Halloween» перекладається як «надвечір’я усіх святих душ».


Солодощі або капость?!! 

Найвідомішою і найпопулярнішою традицією у це свято переодягання дітей у карнавальні костюми усіх можливих казкових істот і лякання дорослих, а ті в свою чергу відкуповуються від маленьких жахіть солодощами. Купити ж костюми для дітей сьогодні можна у більшості інтернет магазинів що займаються товарами для свят, а зважаючи що основною вимогою для образу не привабливість, а зовсім навпаки, зазвичай костюми є не дорогими.

 

Ваша «жахлива» вечірка

Поки діти розважаються лякаючи дорослих, для самих дорослих це теж чудова можливість проявити себе у декорі будинку чи організації «найжахливішої» вечірки. Готуючись до хелловінської вечірки зазвичай використовують всі можливі підручні засоби, мішковиння, старий одяг, словом все що давно зележалось на горищі адже головним тутм є не краса, а атмосфера. Часто можна зустріти на таких вечірках манекенів скелетів, павуків, відьм. Особливою в цю ніч стає і кухня, головною стравою на столі стає гарбузовий пиріг, а випічку часто роблять у вигляді відірваних частин тіла. Сьогодні дуже часто в магазинах можна зустріти усі можливі «жахіття» для Хелловіну, такі як гумові очі або пальці. А що б добавити казкової атмосфери можна придбавши штучну павутину або підвіски-павуки, завдяки магазинам що спеціалізуються на святах такі речі загальнодоступними та недорогими. 


 

В яких тонах проходить Хелловін? 

Традиційними кольорами Хелловіну оранжевий та чорний. Ці кольори присутні у всіх елементах святкування, починаючи від костюмів закінчуючи святковим столом. Окрім цих кольорів часто використовують і інші, для оформлення можна використати паперові ліхтарики та свічки, головне дотримуватись атмосфери цієї ночі.  А все необхіднедля свята ви можете придбати у нашому магазині FunFan.

 


Святкуючи та розважаючись головне завжди розуміти що не всі розділяють ваші погляди у святкуванні. Тому варто провести цю ніч у хорошому та легкому настрої.