Вечірка «Маленький Пірат»

Вечірка «Маленький Пірат»

Усі батьки хочуть організувати своїм дітям унікальне та незабутнє свято, але починаючи з організацією такої події перше з чим стикаються це вибір тематики. В цій статті буде описана один з багатьох можливих варіантів, а саме «Піратська вечірка».

 

Декорація приміщення «Лігво піратів»

 

 

Займаючись оформленням приміщення необхідно дотримуватись піратської тематики, необхідно буде купити або ж виготовити самому піратські прапорці з відповідною символікою, прикрасивши ними кімнату можна приступити до банерів на стіни та двері вони добавлять атмосфери вашій вечірці, не варто обклеювати  ними всю площу стін, буде достатньо 2-3 банера, один з яких краще використати для декорації дверей. Також можна використати повітряні кульки наповнені гелієм, таких кульок зараз є в достатку в багатьох інтернет-магазинах, тому з вибором кульок проблем у вас не виникне. Присвятивши 20-30 хвилин вашого часу з оформленням піратського лігва буде закінчено і можна приступити до декорації столу.

 

 

 

Декор «Піратського банкету»

Приступаючи оформленням столу для вечірки маленького пірата необхідно знову дотримуватись деяких правил. Використовуйте при можливості чорні, білі, та червоні тони. Посуд для сервіровки столу в обраних тонах можна купити у магазинів що займаються товарами для дитячих свят, там ви також зможете придбати скатертину для піратського столу, або ж можете використати звичайну чорну скатертину.

 

 

Перевтілення в пірата

Звісно жодна піратська вечірка не може відбуватись без самих піратів. Що б допомогти вашим гостям перевтілитись в справжніх піратів радимо затриматись в магазинах де ви придбали елементи декору для «Піратського бенкету», зазвичай у них є великий вибір елементів карнавальних костюмів для піратів. Обов’язковими аксесуарами пірата є капелюх або бандана, пов’язка на око, зброя ( в нашому випадку іграшковий меч або пістолет пірата), тільняшка або піратський жилет). Часто можна зустріти готові комплекти вони є значно дешевші та зекономлять вам  час. Радимо закупити такий комплект і для себе, адже не піратам на таку вечірку вхід заборонений)) .

 На цьому наша підготовка закінчена і ваша піратська вечірка може розпочинатись. І обов’язково візьміть з собою фотокамеру.