Налаштування фільтру
Небесні ліхтарики
Виробник

Небесні ліхтарики

Небесні ліхтарики-великий вибір небесних ліхтарів

Свято з небесними ліхтариками

У Китаї існує чудова традиція запускати в небо повітряні ліхтарики. Видовище настільки дивовижне і казкове, що може бути чудом будь-якого свята.

Що ж спонукає до купівлі небесних ліхтарів та як правильно його запалити?

Загадати бажання та відпустити його разом з небесним ліхтарем стає все більш популярним серед закоханих пар. Для прикладу, у Львові є традиція, коли молодята запускають небесний ліхтарик з «Високого замку» і це дійсно круто! От ще для прикладу, уявіть, як буде приємно вашому імениннику, якщо на його день народження ви зупустите одночасно десяток ліхтарів.

Для запуску небесного ліхтарика підходить тиха погода, з легким вітерцем. Летіти такі ліхтарі можуть від 5 до 20 хвилин, досягаючи висоти 200-500 метрів. Запуск китайського ліхтаря має такі етапи:

1. потрібно дістати гніт і прикріпити його до чотирьох кінців дроту в основі самого ліхтарика.

2. повністю його розкрийте, тримаючи прямо.

3. за допомогою запальнички підпаліть гніт в декількох місцях для рівномірного наповнення його теплим повітрям.

4. по-четверте слідкуйте за тим, щоб полум'я не торкалося паперу, гніт має достатньо розігрітися, щоб запуск ліхтаря пройшов вдало і тут ви мусити зачекати 30-90 секунд.

5. потім небесний ліхтарик самостійно почне здійматись в небо.

6. запускати такі ліхтарі потрібно обережно, двома руками.

Якщо діяти так, як вказано в інструкції, в результаті ви неодмінно зможете насолоджуватись надзвичайним красивим видовищем!

В нас ви можете придбати паперові небесні ліхтарики

На весілля, день народження, день закоханих та просто так, для себе та своєї половинки – це саме те, що треба для створення справжньої мрійливої атмосфери. Саме в інтернет-магазині «FunFan», ви легко знайдете різнокольорові летючі ліхтарі в формі куполу та серця, кулі жовтого, фіолетового та інших кольорів.

Придбати небесні ліхтарі у Львові ви можете в мережі магазинів «Все для свята» або ж замовити в інтернет-магазині «FunFan» в будь-якій кількості та за доступною ціною, з безкоштовною доставкою по всій Україні, від 500 грн.

З повагою та найкращими побажаннями,
компанія FunFan!