Налаштування фільтру
Кульки-Зірочки

Кульки-Зірочки

Кулі-зірки для красивого декору


Фольговані кульки зірочки є відмінним способом урочисто прикрасити приміщення до дня народження, корпоративної, тематичну вечірку. Композицію з кульок з гелієм можна використовувати на фотосесіях будь-якого формату, зустрічаючи новонароджених діток з пологового будинку, прикрашати ними приміщення до особливого випадку.
Різнокольорові кулі, що володіють формою п'ятикутних зірочок, можуть використовуватися в комбінації з будь-якими повітряними виробами.


Кулька з фольги та його переваги

  • Фольговані вироби користуються великою популярністю, завдяки своїм численним перевагам:
  • висока якість, міцність. Фольгированная продукція не лопне від будь-якого невдалого дотику, польоту, пориву вітру. Їх застосовують всередині приміщень і на вулиці;
  • довговічність. Повітряний фольгований шар, накачаний гелієм, буде щільним кілька днів, він не здувається за лічені години;
  • матеріал володіє екологічною безпекою;
  • багаторазове використання. По закінченню свята вироби можна здути, зберігши до наступного разу. Вони не втратять своїх властивостей і барвистого зовнішнього вигляду;
  • відмінний дизайн, яскравість, барвистість.

Де купити повітряні прикраси на свято


Інтернет-магазин FunFan пропонує купити кульки у формі зірочок, виготовлених з високоякісної фольги. Продукція має низьку вартість при відмінних експлуатаційних характеристиках. В асортименті присутні фігурні кулі всіляких квітів, різного діаметру. У магазині FunFan можна недорого купити однотонні вироби, з вітальними написами, смайликами, мультяшними зображеннями, а також сузір'я з декількох фігур різного розміру.
Фольговані зіркові фігури стануть оригінальною прикрасою приміщення до будь-якого свята, доповненням до подарунка на знаменна подія, дозволять порадувати дитини і зробити для нього особливим самий звичайний будній день.


Замовте повітряні кульки з доставкою по Україні, при приємною ціною. Широкий асортимент, якісна продукція, бездоганний сервіс, лояльна цінова політика - незмінні принципи роботи магазину FunFan.