Вже понад 15 років ми займаємось виготовленням і продажем святково-карнавальної продукції та товарів для свята.

З 2008 року активно освоюємо онлайн торгівлю.

За цей час наша команда набралась досвіду та створила широкий асортимент товарів для свята та карнавалу.

Тільки у нас Ви знайдете якісну святкову продукцію всесвітньо відомих виробників : Amscan, Procos, Gemar, Sempertex та інших.

Ми постарались підібрати товар так, щоб Ви без проблем змогли відсвяткувати будь-яку подію: День Народження, хрестини, ювілей, 8 Березня, День Валентина, Новий Рік, весілля, корпоративну чи тематичну вечірку.
Особливістю нашого магазину є те, що у нас можна не тільки придбати товари для свята за найкращою ціною, але і скористатися послугами по організації свята.

Тепер Вам не потрібно бігати по різних магазинах та святкових агенціях.

Купити карнавальні капелюхи, язички та дудки, маски, перуки та корони, вироби з поролону та клоунські носики, окуляри карнавальні, свічки та фонтани для торта, яскраві тарілочки, стаканчики та серветки, небесні ліхтарики, хлопавки та феєрверки, повітряні кульки, подарунки, приколи та багато іншого ...

Скористатись послугами аніматорів, професійних артистів та замовити оформлення будь-якого приміщення повітряними кульками.

Все це Ви зможете зробити не виходячи з дому.

Власне виробництво, співпраця з виробниками карнавальної продукції та прямі постачання, вигідно відрізняють нас від конкурентів та дозволяють забезпечити низьку ціну на всі товари для свята.

Якщо у Вас є якісь побажання чи пропозиції, будемо раді вашому дзвінку або листу.

Ми завжди прислухаємось до порад наших клієнтів!

Адже працюємо саме для Вас.

З повагою,

Адміністрація магазину.