Налаштування фільтру
Феєрверки в торт
Виробник

Феєрверки в торт

Феєрверки в торт на день народження - великий вибір свічок для торта.

Феєрверки для торта

Чи можливий День народження без святкового пирога? А який святковий торт можливий без яскравих вогнів? Замість звичайних свічок можна придбати феєрверк в торт - безпечне піротехнічне обладнання, що прикрасить ваше свято.

Що таке феєрверк для торта?

Власне, свічка-фонтан для торта - це продовгуватий циліндр зі спеціальною сумішшю, діаметр якого - 10 мм. Від висоти такої свічки залежить і час горіння: від 40 секунд до двох хвилин. Від неї ж залежить і ціна, а також - від кількості свічок в упаковці:
10 см / 2 шт. - від 20,3 грн
12 см / 1 шт. - від 15 до 18 грн.
18 см / 4 шт - від 50 грн
25 см / 1 шт - 31 грн

Можна купити мінімум 1 свічку, максимум - 12. У кожного феєрверку є спеціальний ковпачок, який закріплює його в їжі. Перш ніж купити феєрвер торт, продумайте, яким він буде за розміром, щоб конструкція гармоніювала зі стравою та не перекривала її. 

Чим відрізняється феєрверк для торта від звичайної свічки?

 Відмінність свічки в торт феєрверк від звичайної в тому, що під час феєрверку з корпусу сипляться сотні різнокольорових іскор. Ви можете вибрати фонтан золотого або срібного кольору, а можете купити різнокольоровий.Таке обладнання вважається «холодною піротехнікою», тому що горіння відбувається за низької температури.. Але цей вогонь абсолютно безпечний, не димить і може запалюватися в приміщенні. Іноді їх використовують замість бенгальських вогнів. Їх також можна безпечно тримати в руці, а палахкотять свічки набагато яскравіше і красивіше. Варто зауважити, що тримати і запалювати свічки можуть виключно люди, старші 18 років. 

Де буде доречною свічка для торта феєрверк?

 В цілому, тортовий фонтан можна використовувати і під час подачі інших страв або напоїв:- індичка або качка;- коктейлі;- шампанське. Будь-яке свято можна зробити більш запальним, якщо правильно розставити акценти. Ну хто б відмовився від справжнього феєрверка на свою честь? А якщо ви знімаєте свято на фото або відео, то така піротехніка лише додасть красивих та емоційних кадрів. Ми доставимо замовлення в будь-яку точку України тим перевізником, який ви виберете. Для зручності клієнтів ми доставляємо товар безпосередньо в офіс або квартиру. Ви можете більше не ходити по магазинах у пошуках необхідного, а купити все за кілька кліків і спокійно чекати доставку. На сайті FunFan легко вибрати все необхідне для свята. Ми переймаємость якістю товару, тому що жодна деталь не повинна зіпсувати щасливий день. Тому ми ретельно вибираємо постачальників і контролюємо якість піротехніки. Насолоджуйтесь святом без жодних перешкод!