Налаштування фільтру
Сувенірні гроші

Сувенірні гроші

Сувенірні гроші - прикольний подарунок на свято


Сувенірна грошова продукція користується великою популярністю. Жартівливі гроші часто дарують на всілякі свята людям, які мріють про великий багатстві. Будь-яка людина з почуттям гумору оцінить такий приємний сюрприз, як пачка стодоларових купюр або євро.

Сувенірні банкноти також часто використовуються в різних конкурсах для нагородження учасників. Вони незамінні і в настільних іграх, типу Монополії, де гра зав'язана на товарно-грошових операціях.

На весіллях такі купюри можуть застосовуватися для осипання молодят, що виражає побажання благополуччя і процвітання новоспеченої сім'ї.

Сувенірні гроші - це відмінний спосіб підняти людині настрій. На якусь мить він зможе відчути себе справжнім багатієм.

Сувенірні банкноти - майже як справжні гроші


У нашому онлайн каталозі представлені пачки сувенірних грошей різної валюти і номіналу. Що у нас можна купити:

  • гривні. Номінал - 50, 100, 200, 500. У пачці міститься 100 купюр. Вони надруковані на тонкому папері, за зовнішнім виглядом дуже схожі на справжні банкноти;
  • долари. Номінал - 20, 50, 100. За 100 купюр в пачці. Гроші практично не відрізнити від справжніх, за винятком  напису «Сувенір»;
  • євро. Номінал - 20, 50, 100, 200, 500. На купюрах є напис «Не є платіжним засобом» або «Сувенірна продукція».

Гроші мають дуже реалістичним зовнішнім виглядом, але на них немає ніяких водяних знаків, і присутні написи, що захищають від шахрайського використання - «Сувенір», «Це приколи», «Це не гроші» та інші.

Використання сувенірних фінансів обмежена тільки вашою фантазією. Весілля, корпоративи, дні народження, тематичні вечірки - на всіх цих святах і інших розвагах можна вдало використовувати грошові приколи.

Де замовити гроші-сувеніри


В інтернет-магазині FunFan представлені різноманітні банкноти з числа сувенірної продукції. Їх ціна дуже низька, тому таке жартівливе багатство собі зможе дозволити купити кожен.

Робіть замовлення на сайті або вказаними телефонами, і ми оперативно відправимо вашу посилку. Доставка проводиться в усі міста України.

У магазині FunFan можна підібрати багато святкової продукції для веселого, яскравого і радісного проведення часу.