Налаштування фільтру
Хлопавки
Виробник

Хлопавки

Хлопавки-великий вибір хлопавок для святкування

Пневмохлопавки – просто та легко!

Хлопавка – чудовий варіант розважального виробу. Хлопавка – абсолютно безпечна, може використовуватись в приміщеннях та на вулиці. Святкові хлопавки безперечно подарують святковий настрій та приємні враження, в захваті залишаться кожен! Святкові вистріли ефектнови виглядають на фото та відео. Наприклад, вони дуже актуальні під час весільного танцю молодят та зустрічі Нового року. Своїм мерехтливим ефектом вони не залишуть без уваги жодного з нас. Пневмохлопавка – це найдешевший та найлегший спосіб, швидко та красиво створити справжню феєрію свята!

Хлопавки бувають різними

Зазвичай хлопавки відрізняються розмірами, наповнененням та висотою вистрілу. В магазині «FunFan» ви можете купити пневмохлопавку з:

• сердечками

• номіналами різних купюр

• срібним та золотим конфеті

• пелюстками троянд

• «Фіксики»

• серпантином

Переважно мінімальна висота хлопавки від 15 см., максимальна – до 2 метрів, довжина вистрілу 6-8 метрів. Саме від розміру та наповнення хлопавки залежить її загальний ефект. Як правило, чим більша хлопавка і чим більший її вміст, тим краще та вище вона полетить.

Як правильно користуватися пневмохлопавкою?

Всі хлопавки створені за одним принципом – балон з вуглекисним газом та стиснене повітря. За допомогою шнурка або ж повороту механізму, хлопавка починає діяти, оскільки стиснене повітря виривається з неї, викидаючи різнокольорове наповнення висотою до 10 метрів. При правильному використанні, вміст хлопавки має одразу легко вистрілити та спуститись на землю, створюючи чарівний та неповторний ефект різнокольорового снігу. Не дивлячись на те, що пневмохлопавки для свята безпечні, їх не можна направляти на людей, тварин, в сторону легкозаймистих предметів, оскільки вони можуть спричинити пожежу. Крім того, не слід довіряти такі хлопавки дітям, без нагляду батьків, оскільки вони можуть пошкодити слух.

Де придбати хлопавку для свята?

Купити хлопавки в Україні можна без проблем в інтернет – магазині «FunFan». Саме в нас ви знайдете величезний вибір аксесуарів на будь-який смак. Крім того, жителі Львова можуть придбати пневмохлопавки в мережі магазинів «Все для свята», які розташовані в різних районах містах, де кожен може прийти і обрати вражаючі товари для свята, за доступною ціною! «FunFan» дбає про своїх покупців і тому пропонує тільки якісні та безпечні товари!

З повагою та найкращими побажаннями,
компанія FunFan!