Налаштування фільтру
Серпантин
Матеріал

Серпантин

Серпантин-великий вибір серпантина

Серпантин - атрибут яскравого свята


Яскравий і барвистий серпантин є невід'ємним атрибутом будь-якого свята. Він являє собою стрічку, скручену в рулон, яка розгортається, утворюючи спіральки. Серпантин використовується на різних святах для прикраси приміщення. Витіюваті стрічки серпантину піднімають настрій всім присутнім гостям, виглядають дуже урочисто і підтримують веселу атмосферу свята.
Запуск серпантину - це гарне видовище, яке ви легко можете влаштувати на будь-якому святі, будь то новорічна вечірка, день народження чи дитячий ранок. Таке шоу сподобається і дорослим, і дітям, викликаючи у всіх емоції захоплення і захоплення.


Який вибрати серпантин


У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір серпантину, який може стати гідною прикрасою вашого урочистого заходу. В асортименті виробів присутня:

  • різнокольоровий серпантин. Він може бути декорований візерунком зигзага, ромбика, горошком, смужками всіх кольорів. Такі вироби виготовляються з паперу, мають низькою вартістю, дуже прості в застосуванні;
  • голографічний серпантин. Його кидають в людей, що веселяться або розвішують по приміщенню. Стрічки виглядають яскраво, блискуче, заворожують погляд. Серпантин з голографією представлений в різних кольорах, на будь-який смак. Він красиво переливається під відблисками світла;
  • серпантин в балончику. Виготовлений у вигляді спрея різних відтінків. При розпилюванні внутрішньо вміст балона миттєво кристалізується, утворюючи стрічку серпантину. Такі кольорові нитки легко прибираються з поверхонь, по закінченню свята, і не залишають за собою слідів.

Всі види серпантину можна використовувати для прикраси новорічної ялинки, вікон, приміщення. Він надає обстановці більшої святковості, яскравості, урочистості.


Серпантин від FunFan - запорука веселого свята

Великий асортимент серпантину від інтернет-магазину FunFan дозволяє вибрати найбільш вподобаний тип виробів або поєднувати різний серпантин разом, на одній вечірці.
У нас ви можете замовити святкову атрибутику для прикраси приміщення за найбільш вигідними цінами. Ми швидко обробляємо і відправляємо всі замовлення, ви отримаєте свою посилку в максимально короткі терміни. Доставка здійснюється по всій Україні.
Магазин FunFan пропонує якісні вироби вітчизняного та іноземного виробництва для ваших веселих свят і позитивних емоцій.