Налаштування фільтру
Чарівні палички
Виробник

Чарівні палички

Чарівні палички-великий вибір чарівних паличок для свята

Чарівні палички – чудово доповнять карнавальний костюм дитини

Казковий атрибут, який володіє чарівними властивостями та бажаний певно більшістю дітей та навіть дорослих – чарівна паличка! Відчути себе справжнім чарівником мріє кожен, а діти особливо. Беручи в руки чарівну паличку, дитина свято вірить в диво, яке вона може створити. Використання чарівної палички, супроводжене характерними рухами та магічними словами, здатне забезпечити казкові емоції кожній дитині.

Вибір дитячих чарівних паличок в Україні

В наявності магазину FunFan пропонується свій асортимент чарівних паличок, серед яких:
• Корона мерехтлива (рожева та блакитна)
• Серце з рубіном
• Паличка феї
• Зірка
• Сніжинка
• Паличка принцеси
• Булава короля
• Чарівна летюча паличка
Дитячі чарівні палички з серцем та рубіном або зірка стануть ідеальним карнавальним атрибутом для образу «Ельзи» та «принцеси Софії». Паличка зі сніжинкою та мерехтлива паличка актуальна серед дівчаток в період новорічних свят, для образу феї, принцеси та сніжинки. А от «Булава короля» вдало підійде для хлопчиків у створені образу короля, гетьмана, чарівника. Чарівна летюча паличка – знахідка для тих, хто полюбляє жарти та розіграші й не проти побувати в ролі мага.
Матеріалом наших магічних паличок виступає пластик, що цілком безпечно для дитячих ігор. Найкращі світові бренди святково-карнавальної продукції та українські виробники вже понад 15 років постачають нам найновіші новинки для будь-яких карнавалів та вечірок, що дає нам можливість запропонувати вам найкращі хіти продажу першими, ніж конкуренти.

Чарівна паличка відмінний подарунок для юного чародія

Продаж чарівних паличок в магазині FunFan здійснюється, як у Львові, так і по всій Україні, а при купівлі нашого товару на суму від 500 грн, ми даруємо кожному клієнту безкоштовну доставку товару. Оформлюючи замовлення на сайті інтернет-магазину FunFan, вам представлені всі наявні товари та ціни. Наші консультанти завжди на зв’язку та готові надати відповіді на поставлені запитання.

З повагою та найкращими побажаннями,
компанія FunFan!