Романтизм та естетика Бохо стилю

Boho стиль став однією з найбільш гідних тем для вечірок, а швидкий пошук Google приведе вас в кролячу нору химерних богемних вечорів, наповнених дерев'яними меблями, старовинними килимами, візерунчастими подушками та сяючими ліхтариками. Проте, дивитися на мрійливі образи - це одне, а на практиці - це зовсім інше. Стиль boho - це все про легкість, але насправді потрібно багато зусиль, щоб зробити це правильно. Якщо ви хочете створити ідеальну вечірку в стилі boho, у нас є декілька порад, як зробити це з незабутньо.

 

Вечірка в стилі бохо, яка вона?

Boho (скорочено від bohemian) - це поєднання вінтажних, хіпі та етнічних предметів з землистими тонами і елементами природи. Богемні тенденції - бездоганно красиві ідеї, які включають елементи природи, а також певний романтизм та індивідуальність. У світі моди богемний стиль, також відомий як boho-chic та hippie-chic, називається вільнодушним і черпає вплив від культури хіпі.

Стиль boho святкує волелюбність і викликає в уяві чарівне почуття старого світу, з акцентом на природну красу. Враховуючи еклектичну і вінтажну естетику, вечірки, дні народження та весілля в стилі boho стали надзвичайно популярними в останні роки, оскільки вони створюють простір для ніжних дотиків і тому можуть бути відносно бюджетними.

 

Який тип вечірки підходить для стилю boho?

Стилі Boho свята неймовірно універсальні і тема boho може працювати з широким спектром типів святкувань. Стиль boho має виразно жіночий вигляд, тому вечірки boho часто обирають для дівич-вечорів, дитячих подій і весільних урочистостей, але вони також неймовірно популярні для випадкових прийомів, вечірок з нагоди заручин і святкування Дня народження. Дійсно немає події, яка не буде працювати з темою boho, так що небо - це межа.

 

Елементи вечірки в стилі boho

Щоб розпочати, створіть барвистий фон, використовуючи подарунковий папір - це дасть отримати барвистий та веселий ефект вашому святкуванню. Бризки яскравих фарб для святкового столу або квіткові гірлянди це насправді шикарний спосіб взяти стиль boho до столу. Висячі прикраси, те що потрібно для декорування простору: барвисті помпони, паперові декоративні кулі, фігурні кулі-соти, ажурні висячі розетки, щоб повісити їх на деревах або на стінах. Освітлення відіграє не менш важливу роль. Використовуйте мідні дротові вогні та небесні паперові ліхтарики для блискучого, романтичного ефекту. Розвісьте їх під деревами і відсвяткуйте в світлі цих милих мерехтливих вогнів.

На цьому богемному boho-фото вивішені візерункові ліхтарі зірок та виноградні люстри, наповнені справжніми золотими рибами з наметової стелі, а столики переповнені гірляндами евкаліпта та амаранту.

 

Створіть зону відпочинку, розмістивши різні килими, барвистий текстиль, каскадні букети і подушки навколо столу. Використовуйте яскраві та складні візерунки для справжньої богемної атмосфери. Змішайте та підбирайте посуд, декор та місце святкування кольорів природи та ніжних відтінків. Обирайте простий святковий посуд, наприклад, стаканчики та баночки різних форм і розмірів декоровані пір'ям, прив'язаним навколо обідків. Чудовим доповненням стануть барвисті скатертини або простирадла, круглі повітряні кульки, квіти та рослини, а розсіювання червоних і пурпурних пелюсток троянд та інших квітів додасть boho дотику до вашого декору.

 

Підсумовуючи додамо, що святкування з найяскравішими квітковими енергетичними boho вібраціями принесе вам і вашим гостям найкращих мрійливих відчуттів.  І, якою б не була причина вашого свята – вечірка в стилі boho стане абсолютним вибухом емоцій та незабутніх вражень.