Незабутній дівішнік, який він?

Дівич-вечір – це завжди особливе свято для нареченої, яка зовсім скоро стане чиєюсь дружиною. А ще, це також день (окрім самого весілля, звичайно ж), коли наречена ділиться своєю радістю з коліжанками-подругами і своєрідне прощання з «холостяцьким» життям. Тож цей день повинен бути незабутнім, драйвовим і радісним. Як зробити дівич-вечір саме таким, щоб світились очі щасливої нареченої і мішок вражень отримали її подружки? Що обрати, щоб зашкалювали емоції і всі ще довго-предовго згадували цю подію?

Нехай усі, хто навколо знають, яке у вас свято! Заявіть про це голосно і яскраво. Задля яскравості, звісно, не обійтися без повітряних кульок, підійдуть звичайні латексні, кульки барвистих кольорів з написами у відповідності святу і не звичайні  - фольговані у формі губ, шампанського, персня тощо. Використайте їх як імпровізовану фотозону з товарами для свята (про оформлення фотозон читайте у нашій статті - КІЛЬКА ВЕСЕЛИХ ФОТОЗОН ДЛЯ ОСОБЛИВОГО СВЯТКУВАННЯ) це надасть вашим знимкам повітряності та об’єму. Щоб гучно заявити про ваш дівич-вечір орендуйте лімузин – свято на колесах кожному до душі. Окрім лімузинів, ще достатньо стильними стали ретро-автомобілі, особливо кольорові старенькі хіпівські авто для подорожей – поїздка з шиком та якоюсь витонченою родзинкою.

Для того, щоб вирізнялася наречена не забудьте про такий аксесуар як фата, яка не обов’язково має бути виключно білого кольору. Оригінальним доповненням стане футболка з кумедним написом та стрічка на руку. Красивим, навіть, розкішним аксесуаром стане корона або ж діадема (можна придбати в інтернет-магазині FunFan). Так-так, саме цей пишний королівський елемент надасть вишуканості та блиску вашій події, а нареченій, безумовно, відчуття своєї унікальності та особливості. 

Достатньо важливим, щоб його відзначити є зміна прізвища нареченої. Нехай ваш план свята на цьому не зациклюється, але і не упускає. Зробіть табличку з написаним прізвищем винуватиці дійства і прикріпіть до нього пучка кульок з гелієм. Вручіть цей букет з написом наречені і нехай відпустить, коли буде готова. Обов’язково зафіксуйте цей момент – зловлений кадр не одноразово переглядатиметься нареченою і її рідними. 

Де б не відбувалося святкування, красиво декорований стіл – це ще один жирний плюс до загальної атмосфери свята. Використайте не більше 2-3-х кольорів в оздоблені, нехай свято не розпорошується, а акцентує увагу на важливому. Використайте святкову продукцію: тарілки, серветки, стаканчики, трубочки…це завжди важливо, а якщо правильно підібрати, то і чарівно, і вражаюче.

Декораціям дозволить сяяти та створить більш інтимну атмосферу – свічка, а краще якщо кілька чи кільканадцять. У вечірніх сутінка дрібні вогники свічок забезпечать вам потрібний святковий настрій.

В організації дівич-вечора оберіть тему чи стиль, який буде усім до вподоби. Це може бути один колір в одязі, ретро-стайл з хусточками на голові, посиденьки на траві, однакові капелюхи чи бутафорні окуляри, забавки у вигляді квесту-пошуку вечірнім містом… Щоб ви не обрали, не ведіть наречену в місце, де б їй не сподобалось. Зверніть увагу на її уподобання, навіть якщо вони відрізняються від ваших особистих. Це її вечір і нехай він буде шалено приємним і багатим на хороші емоції. 

Дівич-вечір має довгу історію. Але насправді це просто можливість для групи людей відсвяткувати одруження, а це означає, що немає жодних правил у його святкуванні. Вечірки для дівич-вечора відомі тим, що вони є пам'ятними, особливими та унікальними святкуваннями нареченої перед великим днем. Нехай маленькі деталі свята змусять наречену відчувати себе особливою і зроблять вибуховим цей святковий день.