Апетитна вечірка в стилі Пончика або як організувати свято зі смачними акцентами

Ми не можемо придумати більш смачний спосіб відсвяткувати день народження, ніж влаштувати вечірку пончиків! Цей запечений глазурований десерт швидко став одним із найгарячіших тенденцій святкування в цьому році, і це не важко зрозуміти, чому. Ви не повинні бути дитиною, щоб насолоджуватися пончик-вечіркою!

Неймовірний стиль, який простежується в темах дня народження та оформленні десертного стола, заснований навколо смачного пишного Пончика!

Є багато причин, щоб зробити вашу наступну велику подію вечіркою пончиків. По-перше, якщо ви не шанувальник торта, Пончики - відмінна альтернатива для солодкого дня народження. Вечірка Пончик також відмінна ідея для тих, хто просто хоче зробити щось інше та унікальне.

Отож, якщо вас зацікавили ці смачні десерти з посипками і ви плануєте дитяче свято, тема якого присвячена пончику, тоді вартує переглянути для натхнення фантастичні предмети та ідеї для створення незабутнього солодкого свята. 

Дозвольте кольорам правити найвищим варіантом оформлення у святкових аксесуарах, і нехай пончики роблять за вас всю важку роботу. Це ідеальна тема з поєднанням кольорової глазурі,  яскравої посипки та багато-багато кольорів!

Наразі надзвичайно популярні стіни десертного столика та фотозони декоровані пончиками – є навіть обов'язковими для унікального способу відзначити святковий кенді-бар з десертними пончиками. Ви можете розмістити їх за столом в якості фону або створити пончик-бар, і гості зможуть допомогти собі смачно провести час.

Зробіть щасливими спогадами з цілою купою веселих пончикових декорацій. Використовуйте розмаїті фольговані кульки у формі пончика, яскраві повітряні кульки,  святкові ковпачки та гірлянди З Днем народження декоровані пончиками, щоб створити особливо веселий фон. 

У сервіровці столу продовжуйте експериментувати з кольором і конфетті, поєднуючи з цікавими тарілочками, стаканчиками, трубочками та серветками з малюнками апетитного пончика та солодощів. Таке оформлення столу не буде помилковим, це точно!

Використання кольорового посуду допоможе збалансувати зовнішній вигляд вашої події. Паперові тарілки-пончики абсолютно обов'язкові для вашої вечірки! Вони виглядають фантастично і зроблять подію більш смачною. Персоналізовані прикраси, такі як друковані банери та наклейки, - чудовий спосіб зробити пам'ятним дійство. 

Перевірте ще прохолодний спосіб подати шоколадне молоко та, Пончики! Вручіть  їх у гарних скляних пляшечках чи стаканчиках із барвистими трубочками та пончиком на вершині. Вони виглядатимуть неймовірно!

Незалежно від того, схожий на пончик десерт чи ні - печиво, тістечка та інше оздоблені прикрасами пончиків, органічно продовжать вашу святкову тему Пончика. Спробуйте додати іншої випічки, наприклад, булочки з корицею, оладки, і, можливо, інші солодощі, такі як морозиво, для більшої різноманітності. Ось деякі ідеї для ваших десертів, включаючи деякі додаткові штрихи з бризками кольору, щоб відповідати цій темі.

 

Проводжаючи гостей додому вручіть їм пакуночок з цим смачнючим солодким десертом. Доповнити вміст пакунка можна  іншими веселими предметами в цій темі.

 

Вам буде надзвичайно весело планувати цю подію!

По завершенні, збережіть і для нас одненький глазурований пончик :)