Ідеальна вечірка: як зробити її фантастичною. Що популярно та гаряче на 2018 рік.

Коли справа доходить до планування свята, ідеально – ознайомитись, якими є тенденції в його святкуванні. Окрім того, що в трендах вашим гостям пропонується вау-фактор, що також допоможе знайти продукти для тематичних вечірок, оскільки вони будуть більш доступними. Підбір сильної теми - найважливіший крок до планування прекрасної вечірки для дітей будь-якого віку.

Ось парочка тем від святкового гуру Alexandra Bull від Ruby Rabbit Partyware:

1) Джунглі: Ви можете створювати веселі ігри та прикраси, які хлопці будь-якого віку будуть любити. Подумайте про сумки з тваринками та багато зеленого та коричневого кольорів, а також захоплюючий день навколо. 

2) Відтінки синього кольору: будь то світло-блакитний, темно-синій або щось інше, кольорова тема, така як синя, є позачасовою і повна нескінченних можливостей. Ви також можете використовувати невелику кількість чорного або білого, щоб дійсно зробити синій стильним.

3) Яскравість: Ніщо не є більш захоплюючим, ніж яскраво-жовтий. Ця тенденція 2018 року помітна у святкуваннях для хлопчиків та дівчаток, але це яскрава і щаслива альтернатива традиційному синьому. 

4) Літній тропічний: басейн, пляжний вечір або просто весела вечірка на задньому дворі - свято з тропічною тематикою ідеально підходить для теплих місяців.

5) Рожеві відтінки: подібно до кольорової теми синього для хлопчиків, ви не можете обійтися без рожевих відтінків, коли мова йде про святкування маленької дівчинки у вашому житті.

6) Веселковий і пастельний: Веселкові прикраси та срібні конфетті в поєднанні з пастельними тонами, є безумовною святковою тенденцією! Це - великий цьогорічний хіт.

Деякі тенденції минулого року, які все ще добре розвиваються в 2018 році. Ми говоримо про фламінго, русалки, ананаси, пастельні тони та тропічні елементи або пальмовий лист - незалежно від того, чи це оздоблення, тарілки або серветки - це все ще супер популярно!

Звичайно, єдиноріг тут, щоб залишитися. Від святкових сумок до серветок, кульок до свічок, ми бачимо багато нових доповнень до нашого асортименту святкового посуду і набагато більше цікавляться цією темою від мам та дітей. Ми віримо в єдинорога, але ми також віримо в фей та русалок - і всі ці химерні, фантастичні теми є сильними для цього року та ідеально підходять для маленьких, хто шукає чогось магічного.

 

Серед хаосу святкового планування потрібно пам'ятати, що святкове планування це насправді дуже весело! Все вище зазначене - це візуальний аспект свята, який робить вечірку і створює атмосферу, тому не соромтеся додавати деякі особисті нюанси, дотримуючись останніх тенденцій.