Кілька веселих фотозон для особливого святкування

Фотографії – це must have для кожного святкування. Вони краще розповідають про яскраві, позитивні та веселі моменти іменинників, гостей, друзів... Один із способів зробити святкові фотографії цікавішими та яскравішими - організувати спеціальну фотозону на святі.

Фотозона швидко стала важливим елементом святкувань. Незалежно від того, чи плануєте ви весілля, день народження чи просто проводите святкову вечірку в офісі, створення веселого фону - чудовий спосіб встановити тон будь-якої великої події.

Створення чудового фону перетворить вашу звичайну стіну у привабливий простір  і є першим кроком до досягнення серйозних цілей фотосесії. Поруч з абсолютним трендом кульової стіни фотозони, є багато творчих ідей, які використовують все, від іграшок для басейну до паперових тарілок.

ПРОПОНУЄМО КІЛЬКА ЦІКАВИХ ІДЕЙ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СВЯТКОВОЇ ФОТОЗОНИ.

Оформлення фотозони кульками:

Яскраве різнобарв’я кольорів, форм, конструкцій та ідей. Ви можете прикрасити будь-яку частину стіни або приготувати спеціальний стенд. Фон може бути дуже різним за кольором.

Фото фон Веселка:

Коли справа доходить до фотозони, використання реквізиту свята як частини фону – завжди творчий процес. Переконайтеся, що ваш реквізит яскравий і барвистий, веселку відтворіть за допомогою кольорових стрічок, а хмаринки у вигляді паперових куль. Використовуйте волосінь і пінопластову дошку, щоб повісити кулі та барвисті серпантини.

Тропічний фон для фотозони:

Цей рослинний фон, навіяний літом і тропіками, ідеально підходить для теми, яка приносить тепло, навіть якщо на вулиці ще зима. Додайте в декор фламінго, ананасів, бутафорні яскраві окуляри і ваші фотографії стануть супер тропічними.

Фотозона з конфеті і посипками:

Фантастична фото стіна не повинна бути складною. Перетворення жмені різнокольорових конфеті в стіну з гігантських бризок безсумнівно викличе посмішки на обличчях ваших гостей. Це супер веселий і яскравий варіант, для якого потрібна проста біла стіна.

Паперові гірлянди:

Повісьте кольорові паперові гірлянди (з кількома заправленими, щоб створити петлю) для гарного і елегантного вигляду. На цій фотографії представлена рожева фотозона, але ви можете обрати будь-яку колірну схему.

Правильний фон, відповідно до атмосфери свята, в поєднанні з майстерними діями фотографа, допоможе отримати справді вражаючі фотографії як для вас, так і для ваших гостей. Крім того, фотозона може бути використана як елемент додаткової розваги для гостей перед банкетом і на його перервах. Основна умова полягає в тому, щоб не обмежувати себе стандартами та мислити творчо - фон для фотосесій може бути будь-якою темою, якій ви віддаєте перевагу.