Вечірка у стилі Міккі та Мінні маус

 

Останнім часом особливої популярності набуває оформлення вечірок у тематиці героїв мультфільмів компанії Disney, у цій статті ми обговоримо один з можливих варіантів для декорації свята, а саме декор у стилі Міккі та Мінні маус.

Хлопчик чи дівчинка?


Найчастіше на багатьох форумах можна зустріти питання «Чи підійде тематика Міккі та Мінні маус для дня народження хлопчика (дівчинки)?» . Відповідь на такі питання дуже проста, ця тематика є універсальною, тобто чудові підійде як для хлопчика так і для дівчинки.

 

Особливості декору

Розпочинаючи декор вечірки варто переглянути хоча б декілька мультфільмів про наших героїв, так ви одразу зрозумієте в яких кольорах необхідно оформити ваше свято. Очевидно основними кольорами у нас будуть червоний, білий та чорний, рідше блакитний. В більшості випадків ми будемо використовувати червоний в білий або ж чорний горох.

 

Декор святкового залу та столу


Для оформлення нашої вечірки  буде необхідно придбати деякі елементи декору, а саме :

    • Гірлянди та банери.
    • Повітряні кульки (фольгованні або ж латексні).
    • Столові прибори (тарілки, стаканчики, трубочки, серветки) у обраних кольорах.
    • Елементи декору святкового столу (скатертина, топери, різноманітні підставки для тортів та кексів)

Все перечисленне можна без особливих проблем придбати у нашому інтернет-магазині FunFan, звісно що саме використати на вашому святі вибирати вам, але радимо максимально притримуватись нашої тематики і не обмежувати вашу фантазію. Досить часто можна зустріти великі фігурні фольгованні кульки Міккі або Міні маус які можуть стати цікавим доповненням для вашого свята.   

Святкова атмосфера та проведення вечірки 

Щоб добавити святкової атмосфери можна купити для гостей обручі або ж капелюхи з вушками і бантиками для дівчаток . Також можете використати грим, який потім можна легко змити. Запросіть на ваше свято аніматорів які допоможуть вам провести незабутню вечірку і розважати гостей проводячи різні конкурси та забави. Варто організувати невелику фотозону де всі бажаючі зможуть зробити декілька цікавих та веселих знімків.