Поп іт і Сімпл-Дімпл
   09.06.2021 17:33:08

Поп іт

Поп іт і Сімпл- Дімпл – це іграшка антистрес,  яка зараз на піку популярності. Ці іграшки набули популярності завдяки соцмережам, блогерам з Тік Ток і Інстаграм.

Різниця між  Поп іт Сімпл-Дімпл

Поп іт (від англійського pop-it – «лопни це») – це велика кількість отворів з півсферами одного розміру обрамлених в рамку. При натисканні на сферу лунає характерний звук клацання. Півсфери вигинаються в обидва боки, що дає змогу гратись довго. Поп іт зроблений з яскравого силікону, приємний на дотик. Такий антистрес заспокоює, займає гіперактивні руки, переключає нервову систему. Зараз існує безліч форм і кольорів поп іт, ці іграшки не дорогі 80-200 грн, придбати може кожний.   

Сімпл-Дімпл – це різновид поп іт. Різниця в тому що він складається з невеликої кількості півсфер, вони можуть бути різної форми, різних розмірів. Сфери обрамлені в пластикову основу, часто сімпл-дімпл виготовляють у формі брелка, вони компактного розміру, зручно носити з собою.

При вдавлюванні поверхні пальцем відбувається стимуляція нервових закінчень на шкірі. Це позитивно впливає на настрій, мінімізує переживання. Ці іграшки розвивають дрібну моторику рук, заспокоюють нервову систему.

Придбати Поп іт і Сімпл-Дімпл можна у FunFan 

Поширити новину