Хелловін
   13.09.2021 12:56:50

Ідеї декору на Хелловін.

Одне з найяскравіших осінніх свят, яке прийшло  до нас недавно це Хелловін. Кожного року все більше людей святкують це свято. Якщо ви в пошуку декору для  яскравих фото і сторіс, ви потрапили в потрібне місце.

Бажання влаштувати вечірку або прикрасити кімнату, чи вітрину кафе, магазину  привабливим декором часто затьмарюється думкою про те, що потрібно витратити занадто багато грошей, або просто не знати з чого почати.

Щоб допомогти вам розпочати роботу ми зібрали деякі ідеї, від найпростіших які не потребують багато зусиль до неймовірних, які виділять ваш декор і допоможуть вам створити власний домашній шедевр.

1. Один з простих, але в той же час стильний декор – це акцент на одному кольорі.  Наприклад на білій стіні декор у вигляді чорних кажанів, чорних павуків, чорних метеликів. Цей декор можна зробити самостійно, вирізати  з чорного паперу фігурки різного діаметру і закріпити на стіні, чи іншій поверхні.

2. Ще один з швидких і не затратних методів декорування, це декорування повітряними кульками.Для Хелловін підберемо кульки білих, оранжевих, чорних кольорів. З кульок можна створити  композиції у вигляді павуків, павутини, гарбузів, зробити арку для фото зони, гірлянду для кендібару, просто розкидати по землі. Кульки можна розмалювати, приклеїти страхітливі посмішки. В нас в магазині є кульки для Хелловін які допоможуть вам в декорі.

3. Декор за допомогою павутини. 

Павутина з павуками це моторошний декор для свята, який підкреслить тематику. Павутину можна зробити самостійно використавши марлю, добряче її порвати і потріпати. В нашому магазині є павутини різних кольорів в комплекті з павучками, що додасть інтер'єру ще більшого жаху.

4. Декор різними тематичними гирляндами. Гирлянди можна зробити самостійно з паперу, або придбати готові. Дітям неодмінно сподобається робити гирлянду з симпатичними привидами. Для цього потрібні серветки і вата для голови, або щось інше круглої форми, можна взяти надувні кульки білого кольору маленького діаметру. 

5. Ще один моторошний декор для оформлення вітрин магазинів і кафе це скелети, відьми, зомбі. 

   

В нашому магазині ви знайдете декор який зробить ваше свято неповторним. Також в нас представлений широкий вибір аксесуарів для карнавальних костюмів.

https://funfan.ua/60-khellovin 

Поширити новину