Ігри з повітряними кульками
   09.06.2021 13:57:14

Повітряні кульки – це незамінний атрибут свята.

Вони приносять багато радості дітям і дорослим. Крім естетичного задоволення кульки можна використовувати як реквізит  багатьох веселих ігор, також для ігор для розвитку дітей.

1.  Збираємо слова

Ділимо дітей на дві команди.

Нам потрібно надуті кульки і фломастер. На кульках пишемо букви (можуть повторюватись, щоб було достатньо для складання слів), перемішуємо. Загадуємо велике слово, наприклад БАТЬКІВЩИНА. Команда яка швидше складе слово перемагає.

2. Тир з надувних кульок.

Нам потрібно надуті кульки, якщо ігри на відкритому повітрі, можна кульки наповнити водою, так буде веселіше. Ще потрібні дротики щоб кидати, і основу на яку будемо закріплювати кульки, це може бути наприклад фанера. Розвішуємо кульки рядами, відміряємо відстань 3-5м. Діти з цієї відстані метають дротики в кульки, хто лопне більшу кількість кульок той і переміг.   

3. Велетень.

Нам потрібно дві великі футболки і багато маленьких кульок діаметром 13см. Ділимось на команди, капітани команд одягають футболки, учасники  повинні напхати якомога більше кульок.  В якій команді буде більше кульок, та й перемогла. Футболки можна замінити на великі пакети. В пакетах вирізаємо отвори для ніг, капітани одягають пакети на ноги, руками тримають. Учасники напихають в пакети кульки. Яка команда напхала більше кульок, та і перемогла. Це весела командна гра.

4.  Збираємо врожай

Нам потрібно багато кульок різних кольорів, наприклад 3 кольори. Зелений – кавуни, жовтий – дині, Червоний- помідори. Діти збирають і сортують кульки, переміг той хто назбирав найбільшу кількість.

5. Гаряча картопля.

Нам потрібна одна надувна кулька. Стаємо в коло і під музику швиденько передаємо кульку. Одна людина на керуванні музикою, включає і виключає музику. Музика зупиняється в кого залишилась кулька той і програв, для цього учасника придумуємо якесь завдання, наприклад заспівати пісню, розповісти вірш, показати якусь тваринку.

6. Влучний кидок.

Нам потрібно надувні кульки наповнені водою розміром 13см, дві ємності ( відро або таз). Ділимось на команди, ставимо ємності на відстані 5 м і закидаємо по черзі кульки. Перемагає команда яка  закинула більше кульок. Зараховуються тільки цілі кульки.

7. Пінгвін

Нам потрібні надуті кульки 26см.  Ділимось на команди,  ставимо табуретку (або інший предмет) на відстані 10м. Учасники команди затискають  повітряну кульку між ногами і по черзі стрибають з кулькою до  табуретки, довкола і назад. Стрибають так щоб кулька не лопнула. Перемагає та команда, учасники якої швидше всіх пройшли дистанцію. Дорослі можуть грати цю гру з дітьми, буде шумно і весело.

8. Дикі танці

Нам потрібні кульки 26см і декілька пар. Під музику пара танцює з зажатою кулькою, ведучий міняє музику, бажано щоб були різні стилі , дає різні завдання ( присісти 3 рази, тримати кульку між головами, між спинами, і т.д.). Виграє та команда, яка протрималась найдовше.

9. Теніс

Нам потрібно дві ракетки і повітряні кульки. Ділимось на дві команди, кожний учасник має перенести повітряну кульку на ракетці якусь відстань до визначеного місця.  Яка команда швидше справиться, та і перемогла.

10. Скласти людину  

В цьому конкурсі можуть брати участь і дорослі і діти. Надуваємо різні кульки, 26см, 13см, ШДМ. З цих кульок складаємо людину, можна закріплювати двостороннім  скотчем. Хто швидше і креативніше це зробить, той і переміг. ( Можна скласти не людину, а піраміду або щось тематичне до вечірки.)

11. Кульки  - сюрприз.

В надуті кульки потрібно заздалегідь покласти записки з завданнями. Діти обирають собі кульку, лопають і виконують написане. Ще один варіант надути велику кулю сюрприз  80см, наповнити її цукерками, побажаннями і конфетті і в кінці забави лопнути.

Ігри з кульками сприяють розумовому  розвитку дітей, розвитку координації рухів, фізичній активності, це особливо актуально в наші дні, коли діти віддають перевагу гаджетам.

Ігри допомагають дитині розвивати уяву, розвивають навики командної гри, сприяють  спілкуванню з іншими дітьми.

 

Поширити новину