Ковбойська вечірка: ідеї та поради з організації
   20.07.2017 14:23:02

Ковбойська вечірка — чудовий варіант святкування для веселої та енергійної компанії.
Тематична вечірка для дорослих — це дуже популярна розвага для сучасної молоді. Підготовка до такого свята займе звичайно більше часу, тому що дотримуватися стилю потрібно у всьому: розвагах, декорі, меню, костюмах, музиці й т.і. Кожен пункт потрібно ретельно продумати. Якщо ви все ж вибрали складніший шлях, але цікавіший, ми вам із задоволенням допоможемо з ідеями.

Пропонуємо вашій увазі вечірку в стилі ковбоїв Дикого Заходу. Така тематика підійде як для дня народження так і для корпоративу. При чому цікавою буде і дівчатам, і хлопцям. Романтика та свобода, мужність і сила, влада та гарячий темперамент, повнота почуттів й особливий колорит — таку атмосферу необхідно створити на вашому заході, дикому заході:)

Місце святкування та декор.

Місце святкування ковбойської вечірки ви можете вибрати серед двох варіантів. Перший — на свіжому повітрі з наслідуванням американських ранчо. Другий — в приміщенні, яке на час перевтілиться в салун — традиційний американський бар, що існував за часів Дикого Заходу у західній частині США.
Отже, якщо тусовка буде відбуватися просто неба, то все навколишнє перетворюємо в ранчо. Потрібно максимально створити фермерський колорит. Було б взагалі круто, якби поруч була справжня кінна ферма, щоб гості, за сумісництвом ковбої, змогли покататися на конях. Накриття, де ви будете сидіти за столом, прикрашаємо ковбойськими атрибутами: сідлами, ласо, капелюхами, сільськогосподарськими інструментами, рушницями. Зовсім необов’язково все це мати справжнє, можна використовувати пластмасові, паперові, дерев’яні аналоги речей. Або навіть розвісити малюнки та фото. Ще можете розставити фігурки коней, корів, баранів і кіз, якщо маєте. Лавки та стіл підійдуть з грубого дерева. Скатертина — з натуральних тканин в клітку або іншого сільського забарвлення.
Якщо вам до душі інший варіант місця проведення свята — салун — тоді перетворіть на нього якесь приміщення. Прикраси ковбойськими атрибутами залишаємо, трохи урізноманітнивши нашийними хустками, шпорами, кобурами та прибравши сільськогосподарські інструменти. Прикрасити стіни також можна картинами ковбойської тематики. На столах розставити кактуси.
Гостей розсадити краще за кілька столиків з подвійними скатертинами: білу знизу і картату зверху. Обов’язково святковий салун повинен мати шинквас (барну стійку) з безліччю пляшок з алкоголем і назвами «Отруйний кактус», «Забійне питво», «Вогняна вода» і т.і., біля якої будуть високі традиційні для барів стільці.
У салунах завжди грала жива музика, тому талановиті гості тільки вітаються. Запропонуйте усім охочим зіграти на музичних інструментах: гітарі, губній гармошці, роялі чи інших. Якщо з живою музикою все складно, не турбуйтеся — запасіться піснями в стилі кантрі та джаз. Також в таких закладах грали в карти, тому використовуйте і цю особливість.
Запрошення для гостей на вечірку ковбоїв підготуйте, використовуючи тематичні елементи: капелюхи, кактуси, нашийні хустки, кобуру.

Костюми.

Костюми для вечірки в стилі ковбоїв — справа не менш важлива, ніж все інше, адже ковбоїв за зовнішнім виглядом ні з ким не сплутаєш. Потерті джинси, картата сорочка, шкіряний ремінь, жилет з кишенями, капелюх, високі чоботи й бандана одягнена навпаки (щоб захищати обличчя під час швидкого скакання) — найпростіший, але вже колоритний набір одягу для вечірки. Фанатам цей образ можна доповнити чапсами з бахромою (шкіряні штани, які ковбої носили поверх джинсів, щоб захистити ноги вершника від ударів при падінні, укусів коней та їзді по чагарниках) і шпорами — пристосування вершника, прикріплені до чобіт.

Дівчата теж можуть використовувати такий костюм, тільки сорочку внизу зв’язати на вузол, а джинси замінити обірваними шортами. Високі чоботи, капелюх, волосся заплетене в 2 коси — і спокуслива ковбойка готова. Або можна використовувати образ офіціантки салуну — довга спідниця і корсет з широким вирізом.

Меню.

Що люблять їсти міцні сміливі чоловіки?! Правильно, м’ясо. Тому меню на ковбойській вечірці має відрізнятися достатком м’ясних страв. Стейками, медальйонами, біфштексами та ковбасками пригощайте гостей, якщо святкуєте в приміщенні. Гуляєте на природі — смажте шашлики, курчат на вогні або ціле порося.
Також на столах має бути багато овочів. Для десерту відмінно підійдуть оладки з сиропом (по-американськи панкейки), пироги з ягодами, шоколадне або мигдальне печиво. Така вечірка підійде поціновувачам пива, тому що це улюблений напій ковбоїв. Якщо такий варіант меню складний для вас, запропонуйте інший — з картоплею фрі, нагетсами, попкорном, гамбургерами та іншим фаст-фудом.

Розваги.

Ігри та конкурси для вечірки в стилі ковбоїв повинні бути такими, щоб перевірити всі якості справжнього ковбоя: влучність, спритність, швидкість. Постріляйте іграшковими пістолетами в бляшані банки, водяними — гасіть свічки. Перевірте свою влучність за допомогою гри дартс або м’яча і кошика. Нехай дівчата дізнаються, хто найшвидший, осідлавши чоловіків, і в такому вигляді подолають певну дистанцію. Або нехай гості повистрибують на саморобних конях — картонна кінська голова причеплена до довгої палиці. Придумайте різні завдання з ласо: ловіть іграшкову корову, дівчину або умовного бандита. Активний відпочинок можна розбавити менш рухливим: пограти в карти, кості, поспівати в караоке, провести вікторину на знання ковбойського життя.
За виконання цих цікавих завдань нагородіть гостей подарунками: пляшками пива, текілою або віскі, дармовисами (брелок), капелюхами та іншими тематичними речами.

Теги: вечірка

Поширити новину