Налаштування фільтру
Бонбоньєрки
Виробник

Бонбоньєрки

Бонбоньєрки-великий вибір бонбоньєрок 

Мініатюрний презент у красивій бонбоньєрці

Бонбоньєрки – вишукано оформлені мініатюрні коробочки для подарунку цукерок та інших солодощів. Традиція дарувати такі маленькі «презенти» прийшла в Україну з закордону. З французького «bonbonniere» – цукерниця. Зазвичай, такі коробочки декорують різними стрічками та прикрасами та дарують в знак вдячності за гостинність. Ви можете придбати бонбоньєрку у весільному салоні, зробити своїми руками або ж замовити в магазині «Все для свята».

Презентувати солодкі подарунки гостям цікавіше в однакових коробочках, саме в таких випадках ідеально скористатись бонбоньєрками від магазину «FunFan». Купити бонбоньєрки у великій кількості не є проблематично. За допомогою нашого інтернет-магазину, ви можете обрати бонбоньєрки для ідеального пакування свого подарунка. В наших маленьких коробочках, ваші подарунки виглядатимуть дійсно презентабельно та креативно для будь-якого свята. В магазині «Все для свята» ви можете придбати бонбоньєрки для:

• дітей
• весілля
• дня народження
• христин
• зустрічі з полового будинку
• декору серветок

Бонбоньєрки для дня народження та інших свят

Для святкування першого дня народження в нас знайдуться спеціальні коробочки: «1день народження», «ніжки», «коляска», «бодіки». Для доросліших діток пропонуємо бонбоньєрки «Little boy», «Princess», «Little man», «Цирк», «Міккі Маус», «Мінні Маус», «Cорочка», «Паровоз». Для інших подій цікаво виглядатимуть мініатюри велосипеду, карети, метеликів та бодіків. Для більш романтичнішого приводу є «Ейфелева вежа» або «Sweet day». Для весілля пропонуємо бонбоньєрки однотонного кольору. Такі аксесуари ідеально підійдуть для цього свята, оскільки вони ніжні і на них з легкістю можна нанести ініціали молодят.

Придбати бонбоньєрки за гуртовими цінами

Бондбоньєрки від FunFan не є надто дорогими, тому доступні кожному. Наші коробочки акуратно зроблені з міцного картону та гарно оздобленні ззовні. Дитячі бонбоньєрки можуть складатись та розкладатись, тому дітям буде не тільки цікава начинка, але і її упаковка, з якою вони захочуть побавитись.

Купити бонбоньєрки ви можете на сайті інтернет-магазину «FunFan» та в спеціалізованих магазинах «Все для свята». Замовити бонбоньєрки за гуртовими цінами на будь-яке свято, ви завжди можете на сайті funfan.ua. Наші коробочки є екологічно-чистими та безпечними для пакування ваших подарунків!

З повагою та найкращими побажаннями,
компанія FunFan!