Налаштування фільтру
Брелки

Брелки

Брелок - декоративний і практичний аксесуар


Такий маленький і незначний аксесуар, як брелок, може виконувати в нашій побутового життя багато функцій. У нинішній час існує велика різноманітність брелків всілякого дизайну, які сподобаються і дорослим, і дітей.


Брелок є декоративним сувеніром, прикрасою, яке найчастіше використовується для ключів. Металевим кільцем, яким оснащений кожен брелок, він зачіпається за в'язку з ключами і прикрашає їх. Крім декоративної функції, яскравий і барвистий брелок має цілком практичне призначення. Він кидається в очі і ключі, якщо вони загубилися, знайти значно простіше і швидше.
Бувають парні брелоки, колись одна частина залишається собі, а інша вручається в подарунок своїй другій половинці або близького друга. Це символізує єдність і спорідненість душ двох людей.


Купити брелки в асортименті від FunFan


В інтернет-магазині святкової атрибутики FunFan представлений широкий вибір брелків на будь-який смак. Тут можна придбати:

  • дитячі брелоки. Це кільця з підвісками у вигляді машинок, повітряних кульок, барвистих єдинорогів, лялечок ЛОЛ, Спайдермена, сніговика і інші. Діти можуть повісити брелок на рюкзак, сумку, пенал, зачепивши його за замочок, і милуватися цим милим аксесуаром;
  • тематичні брелоки - Ейфелева вежа, футбольний м'яч, рожевий фламінго, корона принцеси, тістечко, піратський череп. Такі брелоки можна подарувати як сувенір любителям певної тематики або застосувати для прикраси на стилізованому святі;
  • романтичні - брелки у вигляді сердечок, смайликів. Подаруйте їх своїй другій половинці, проявивши всю гаму почуттів по відношенню до неї;
  • оригінальні. Підвіску у вигляді силіконового скелета, що бовтається на металевому кільці, оцінять люди з хорошим почуттям гумору.

Для виготовлення брелків використовуються якісні та безпечні матеріали - метал, гума, пластмаса, силікон, тканину, блискітки, паєтки.


Як замовити брелок


Зробити замовлення в інтернет-магазині FunFan дуже легко. Виберіть потрібні позиції в каталозі, додайте в корзину і сформуйте замовлення. При необхідності консультації зв'яжіться з менеджером магазину за вказаними на сайті телефонами, і ви отримаєте відповіді на всі запитання. Ми швидко обробляємо заявки і оперативно робимо відправки. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.