Святковий декор з Globus

Компанія FunFan є ексклюзивним партнером Globos Festival SA в Україні.

Пропонуємо ознайомитьсь з нашими кульковими новинками.


Вже майже 40 років Globos Festival SA виробляє латексні кульки, 100% біорозкладані з натурального каучукового латексу та натуральних органічних пігментів. Разом з  дочірньою компанією, Gran Festival SL їхнє обладнання охоплює понад 9000 м2, а також машини з найсучаснішою технологією виготовлення і друку повітряних кульок.  Globos Festival - постійно працює над покращенням якості повітряних кульок та послуг, які надають клієнтам по всьому світу.

 

Повітряні кульки є практично на кожному дні народженні, вечірці, святкуванні, тож ТМ Globos потурбувалася, щоб ваші кульки були якісними та безпечними для вас і навколишнього середовища.

 

В магазинах Все для свята - FunFan представлений найбільш широкий діапазон моделей, розмірів і кольорів кульок від Globos Festival. Від позицій класичних до цікавих і незвичайних:

Металік - 10"(26см), 12"(30см).

Пастель - 10"(26см), 12"(30см).

Кульки для моделювання 260-F.

 

З такою кількістю кольорів та стилів на вибір, ви можете використовувати латексні кульки для будь-яких свят. Ексклюзивне виробництво всіх моделей від  Globos виготовлене за найкращими технологіями та якістю.


Оберіть пастельну кульку або ж кульку металік для створення спеціального сюрпризу або кольорові кульки, щоб доповнити святкову прикрасу до дня народження, ювілею, закінчення навчання або будь-якого особливого випадку.

 

Кульки асорті з металік чи пастельним відтінком - додають декоративного дотику до будь-якої події. Святкуйте кожен особливий момент, використовуючи повітряні кульки, які відповідають вашій особливій події.

Запрошуємо до співпраці гуртових покупців та декораторів .

Ви будете приємно вражені якістю та цінами наших кульок.

Наповніть кольором і життям свою вечірку з нашим чудовим вибором кульових прикрас від Globos Festival. Вечірка не вечірка, поки ви не додасте кульок!