Прикрашаємо писанки з дітками
   27.04.2021 16:14:28

Прикрашаємо писанки з дітками.

Писанка  — символ життя, любові і краси, весняного відродження.

Є традиційні види  писанок: крапанка, дряпанка, крашанка і писанка.

Ми вам пропонуємо нетрадиційні види прикрашання великодніх яєць, які буде нескладно зробити з дітками.

1. Писанка прикрашена в техніці  декупаж:

Вам знадобиться: яйця, серветки, білок.

Розділіть серветку на чотири частини, обгорніть яйце щоб малюнок був посередині і пензликом  змажте  злегка збитим білком. Відріжте зайві частини серветки і покладіть на стіл висихати.

Такий спосіб легкий, а розмаїття декоративних серветок зробить ваші писанки неповторними.

 

2. Однотонні писанки пофарбовані природними барвниками.

Фарбу для писанок можна зробити самостійно з природніх барвників, або купити готові.

Червоний колір можна зробити з буряка. Буряк потрібно потерти на тертці або на сокодавці, занурити яйце в отриману рідину. Чим довше яйце буде в соці буряка, тим насиченішим буде колір. Синій і фіолетовий  колір можна отримати з чорниці, голубий з фіолетової капусти, жовтий з куркуми, зелений з кропиви, шпинату, або іншої зелені, коричневий з лушпиння цибулі.

3.Також з фарб можна зробити цікаві писанки омбре.

Для цього в стакан з розведеною фарбою занурюємо яйце до половини, або менше половини і тримаємо в ложці 10 хв, потім занурюємо ще більше і тримаємо 5 хв, потім занурюємо повністю і тримаємо 3 хв.

4.Ще один спосіб зробити кольорові, яскраві  писанки з фарб .

Варене яйце загорніть в серветку, за допомогою пензлика чи піпетки нанесіть різні фарби в довільному порядку. Зніміть серветку і дайте фарбі висохнути.

 

5.Писанки з блискітками.

Щоб зробити писанки з блискітками знадобиться білок і блискітки. Нанесіть білок на яйце в довільному порядку або повністю занурте, потім нанесіть блискітки, або кондитерську посипку.

6. Розмальовуємо писанки за допомогую ниток

Для цього сирі яйця перемотуємо кольоровими нитками муліне в довільному порядку, ставимо варити на 10-12 хв, знімаємо нитки.

7. Оздоблння фольгою

Беремо зварене,  зафарбоване в потрібний колір яйце наносимо довільно клей або білок, обгортаємо фольгованою пластиною. Притискаємо до поверхні пензликом з грубим ворсом. Лишні частинки відпадуть. 

 

8. Ще один простий спосіб декорування - прикрасити кружевом, або стрічками.

9.Розмалювати олівцями або фломастерами.

Великдень- це родинне свято. Дарування писанок - це гарна традиція. Розфарбовуйте писанки з дітками в родинному колі і даруйте радість один одному.

Поширити новину