Дитячі свята для дитини до 1 року


Народження дитини - важлива подія в житті кожної родини. Молоді батьки радіють першої усмішці, першому заливисто сміху, зубок і т.д. Уже в перший рік життя малюка і ще до його народження є багато приводів для веселої зустрічі з рідними і друзями.


Бебішауер


Це вечірка на радість майбутній мамі. Вона може зайнятися організацією самостійно або довірити цю місію однією з близьких подруг. Навіщо потрібне це свято:

  •  урочисто оголосити стать майбутньої дитини. Для цього замовляють торт з начинкою рожевого або блакитного кольору, наповнюють повітряні кулі конфетті цих квітів і роблять сюрприз близьким. Майбутня мама може на УЗД попросити лікаря не говорити підлогу, а написати і покласти в закритий конверт, щоб передати кондитерові і зробити таким чином сюрприз самій собі;
  •  отримати подарунки від рідних і близьких. Після народження дитини вже може бути не до цього;
  • весело провести час і розділити з друзями хвилюючу радість очікування малюка.

Хрестини


Таїнство хрещення проводять, як правило, на першому році життя дитини. Після традиційних обрядів, влаштовується невеликий сімейний вечір, який можна урізноманітнити красивими декораціями, прикрасити приміщення гірляндою з написом «З хрестини», підібрати стилізовану посуд з вітальними написами. Милі деталі створюють неповторну атмосферу заходу.


Перший зубик


О, цей хвилюючий і нелегкий час в очікуванні, коли прорізатиметься перший зуб у немовляти. Після безсонних ночей мама цілком заслужила на невеличке свято в колі сім'ї. Тематично прикрасити приміщення можна за допомогою фольгованих повітряних куль у формі зубика - блакитного або рожевого.


Щомісячні іменини


Після народження малюк росте дуже швидко, і кожен місяць змінюється, розвивається і радує своїх батьків. Коли переповнюють емоції, дорослішання на місяць - це справжня подія в житті сім'ї. Повітряні кулі у формі цифр можуть символізувати про кількість місяців, яке виповнилося дитині.


1 рік


Найурочистіший свято. Всі елементи декору і сервірування столу можна підібрати відповідно до іменинний тематиці. Ця радісна подія для всієї родини, в центрі якого повинен знаходитися маленький іменинник з ковпаком на голові «1st Birthday».
Коли хочеться святкувати щонайменше досягнення дитини - веселіться і не стримуйте свої пориви.