Свято в стилі Лами

На день народження дитини батьки часто люблять влаштовувати тематичні свята, підбираючи всі деталі в одному стилі. Та й дорослі не проти зануритися в веселу атмосферу і знову відчути себе дітьми. Якщо звичайні тематики дитячих свят вже набридли, а Фіксики, феї і принцеси - вже пройдений етап, пропонуємо вам організувати незвичайну вечірку - свято в стилі Лами. В інтернет-магазині FunFan представлений великий вибір святкових аксесуарів, елементів декору і сервірування столу під будь-яку тематику.

Як оформити декор в стилі Лами

У далекій Південній Америці мешкають дивні, милі і пухнасті лами. Стати до них трохи ближче можна, оформивши святкові декорації з їх зображенням.


Що необхідно зробити:

  • застелити стіл скатертиною з яскравим зображенням красивих лам;
  • придбати набір тарілок з однаковим принтом - весела лама в окулярах і з повітряними кулями в руках;
  • набір стаканчиків для всіляких напоїв, на якому намальована та ж лама;
  • стіл сервірують серветками із зображенням тварин;
  • для всіх присутніх приготувати ковпачки на голову з малюнком лами.


Для гостей вечора можна придумати цікаві конкурси та вікторини з питаннями про ламах. З тематикою лами добре поєднується мексиканський стиль, тому декорації можна розбавити аксесуарами з мексиканськими мотивами і підібрати відповідну музику.
Де купити святкову атрибутику
Онлайн-магазин FunFan пропонує величезний вибір аксесуарів, декорацій, столових предметів для організації тематичних вечірок. Декор в стилі Лами можна замовити саме тут і отримати свій товар в будь-який регіон України. Доставка займає мінімальний час. Вся продукція від FunFan відрізняється високою якістю поліграфії і зможе відмінно доповнити ваше веселе торжество.