Дрібнички днів народжень

Новий рік, Різдво, 8 березня, Великдень, 1 дзвінок – свята які чекають певно в кожній родині та найбільше свято, яке чекаємо ми змалечку – день народження. Море привітань, ранішні обійми, найтепліші привітання та радісні усмішки близьких – найцінніший наш щорічний подарунок.Кожен святкує день народження на власний смак та розсуд. Хтось полюбляє тиху та скромну подію в колі найрідніших. Комусь до вподоби гучне святкування, наповнене різними аксесуарами, тематичним оформленням. Особливо, в організації дитячого дня народження фантазія безмежна.
Отож, компанія FunFan, надасть Вам декілька порад, як можна легко та красиво відсвяткувати свій день народження, щоб було бюджетно та цікаво!Пропонуємо в оформленні дня народження використовувати різні аксесуари, адже це креативно та атмосферно. Широкоформатні банери, яскраві гірлянди, легкі підвіски – створять справжню фотозону для іменинника і гарантовано стануть чудовою згадкою на пам’ять.Крім тематичного оформлення, до сучасних святкувань, все частіше долучаються аніматори в костюмах улюблених героїв, які здатні перетворити будь-яке свято на справжню казку. У свою чергу, компанія FunFan, пропонує для вашого святкування, аніматора в образі «білого ведмедя» та слона. Звісно, запастися на всіх карнавальними костюмами буде занадто дорого, тому досить обмежитися деякими карнавальними атрибутами, наприклад: придбати вушка, обідки або ж купити веселі ковпачки на шнурочку і в доповнення нанести святковий грим.


Сучасний асортимент святкових ковпачків в магазині «Все для свята» дозволяє обрати їх на будь – який смак, а саме:


- в горошок
- герої мультиків
- з днем народження
- Париж


Окремо можна виділити, святкові ковпачки «Асорті», вони завжди ефектні, веселі та різноманітні, а тому можуть бути не прив’язаними до тематики.Наступним пунктом, ми виокремили, найбільш очікуваний момент для іменинника та його гостей – святковий торт. Феєричною прикрасою будь-якого дня народження є: феєрверки, яскраві свічки та салюти.Тут вже кожен обирає, кому, що більш до вподоби і як кажуть «по кишені». Чудові емоції іменинник отримає від креативних свічок, бо новітні ідеї в цій тематиці теж багатогранні, а тому компанія FunFan, пропонує останні новинки світових брендів. Купити свічки для торта можна на будь-який смак, колір та форми. Ось, наприклад, як вам свічка у вигляді знака питання, або магічні свічки, які не задуваються? Так, так – це вже теж реальність, яка викличе мега емоції в кожного, незалежно від віку.З будь-якого свята, нам найбільше запам’ятовується жвава атмосфера, ігри, сюрпризи та ефект несподіванки. Дорогі наші читачі, дивуйте своїх близьких, даруйте море емоцій однією своєю присутністю та незабутніми моментами щорічних святкувань, адже життя коротке і прожити його треба, як найкраще.

Святкуйте та будьте завжди в святковому настрої! А якщо у Вас є знайомі, які не люблять свій день народження, надсилайте на нашу електронну адресу: funfan.market@gmail.com, посилання на їхні соціальні мережі. Ми обов`язково спробуємо це виправити, адже життя – не життя, якщо свята в ньому нема!

З повагою та найкращими побажаннями,
Ваш FunFan!