Налаштування фільтру
Іграшкова зброя

Іграшкова зброя

Іграшкова зброя - радість для хлопчаків


У всі часи хлопчики збиралися в компанії і грали в свою улюблену гру - войнушки. Тому будь-яка іграшкова зброя завжди користувалося великою популярністю. Часи змінюються, але пристрасть хлопчиків до перемог в бою залишається непохитним. Це активні ігри, які дуже корисні для дітей, особливо в сучасний час, який заполонили гаджети.
Сьогодні існує величезний асортимент іграшкової зброї, яким можна порадувати хлопчика в якості подарунка на день народження або будь-яке інше свято. Воно може не мати функції стрілянини або її імітує звуковий супровід і світлові ефекти. Деякі моделі зброї стріляють кульками, присосками, але вони призначені для старших дітей, які вже можуть розібратися з правилами безпечного використання.


Дитяче зброю в магазині FunFan


Подаруйте хлопчикові радість, зробіть йому приємний сюрприз - презентуйте зброю, яким він зможе грати з друзями, імітуючи бої і битви з ворогами.
В асортименті нашого онлайн магазину можна вибрати такі аксесуари для активних хлоп'ячих ігор:

  • помповий автомат з кульками. Кульки цієї зброї м'які, тому не заподіють шкоди оточуючим. Вони вручну заряджаються в трубу автомата і вилітають під впливом повітряного потоку;
  • томагавк індіанця. Кумедний бойова сокирка, виконаний з пластмасового матеріалу. Порадує всіх хлопчиків, вони зможуть влаштувати справжній бій;
  • наручники в асортименті. Наручники з металевого матеріалу декоровані пухнастим хутром для більш комфортного використання. Хутро має різними кольорами. У комплекті з наручниками йдуть ключі;
  • мечі. Пластмасові мечі не є небезпечними, але хлопчаки з радістю влаштують бої і різні сюжетно-рольові ігри.

Хлоп'ячі розваги просто немислимі без зброї. Подаруйте дітям можливість активно і весело провести своє дозвілля.


Як замовити іграшкову зброю


Ознайомтеся з онлайн каталогом дитячої зброї на нашому сайті для отримання дозволу замовлення за допомогою кошика. При виникненні будь-яких питань, можна звернутися до менеджера магазина для уточнення деталей за контактними телефонами, вказаними на сайті. Ми здійснюємо швидку обробку замовлень і відправляємо замовлення в мінімальні терміни.
В інтернет-магазині FunFan представлений широкий асортимент святкової продукції за доступними цінами. Тут є все для організації яскравих і веселих дитячих свят.