Тематична вечірка Космос

У дітей тема космосу викликає бурю захоплення, неймовірні емоції. Багатьом хлопчикам хочеться бути схожими на справжніх космонавтів, здійснити подорож на інші планети до незвіданих галактик. Якщо мрія поки залишається мрією, то ви цілком можете порадувати свою дитину космічної вечіркою з нагоди його дня народження або іншого свята. А якщо ця тема близька для вас уже в дорослому віці, не пропустіть можливість зібрати своїх друзів на планетарне, вселенський захід, щоб добре повеселитися, відвернувшись від буденної суєти.


Як організувати свято

Для успішного проведення заходу, створення неземної атмосфери, подбайте про відповідний декор, щоб оформити святкову зону. Інтернет-магазин FunFan пропонує купити продукцію з принтами у вигляді різних елементів галактичної системи:

  • Повітряні кулі. Різнокольорові кульки з зображенням планет, зоряної системи, космічних кораблів. З їх допомогою можна декорувати фотозону або інші зони приміщення;
  • Тематична посуд - стаканчики, тарілки, на яких зображений космонавт у скафандрі, галактика або прикольний песик, що летить на ракеті;
  • Трубочки для коктейлів, з декоративним елементом, відповідним загальній тематиці заходу;
  • Язички-гудки «Космос». Веселощам і радості дітей не буде меж від такої простої і милої розваги;
  • Серветки для сервірування святкового столу. Навіть такий практичний елемент буде гармонійно вписуватися в загальну стилістику.

Винуватцю торжества і всім його гостям можна надіти кумедні ковпаки на голову в стилі «Космос», з яскравим написом «Happy Birthday».


Гарне оформлення приміщення, сервіровка столу в космічному стилі - це вже половина успіху для створення потрібного настрою, неземних емоцій у всіх присутніх. Продумайте сценарій, вручите кожному гостю запрошення в міжгалактичну подорож, влаштуйте тематичні конкурси - і вперед, підкорювати незвідані планети!


FunFan - магазин святкової атрибутики


Вся продукція магазину FunFan має високу якість за низькими цінами. Весь набір для міжгалактичного свята можна замовити недорого оптом, не виходячи з дому. Замовлення відправляються в усі міста України. Проведіть торжество яскраво і незабутньо з космічною атрибутикою від магазину FunFan.