Перший День Народження та як не розгубитися в передсвятковій метушні

Для кожних батьків, день народження дитини є особливим приводом. Вони можуть захотіти організувати веселу, захоплюючу подію на день народження, яка б принесла велику посмішку на обличчях дітей та створила тривалі спогади.

Ваша малеча не пам'ятатиме цієї події, але ви можете переконатися, що це свято, про яке варто розповісти.

Перший день народження є величезною подією, і кожна велика подія заслуговує великого свята! Коли ви починаєте планувати своє свято, перше, що ви хочете вирішити, - це ваша святкова тема. Вибираючи тему, є декілька речей, які слід розглянути. Яку їжу ви хочете? Чи буде вечірка на відкритому повітрі або в приміщенні? Які кольори ви хочете в своїх прикрасах?


Святкові ідеї. Існує чимало святкових ідей на день народження і вам потрібно вибрати ту, яка підходить для вашого маленького чудового дня, щоб зробити його незабутнім.

Пікнік Тедді ведмедів – це завжди весело для маленьких дітей, і ви зможете придбати своїй дитині особливого ведмедика, щоб згадувати цей день.

Виберіть колір свята та зробіть свої запрошення, прикраси (і навіть їжу) в цьому кольорі. Кольорові теми - це насправді яскравий та оригінальний спосіб зробити ваше свято атмосферним та цілісним.

Оберіть популярний дитячий персонаж і придбайте святкові аксесуари,  які відповідають обраним вами героям. В спеціалізованому святковому магазині можна придбати всілякі аксесуари, включаючи повітряні кульки, запрошення, скатертини, банери, тарілки, чашки.

Захоплюючим та незвичайним святом можна зробити, провівши його в тематиці Святкового Пончика. Для гостей спроектуйте різноманітні аромати з пончиками, а в круглих запрошеннях покладіть зображення приготованих посипаних пончиків. На святі можна використати кульки пончиків, різноманітні підвіски та відповідну сервіровку столу.

Золотий перший день народження стане не менш чарівним. Золоті та срібні кульки, десерти з блискучою посипкою, святковий одяг іменинника відповідних кольорів. Врешті-решт - чарівний золотий святковий торт з блискучими золотими свічками.

Свято в стилі Єдинорога буде магічним навіть для дорослих гостей. Магічні кольорові десерти, кульки з єдинорогами, веселка на всю стіну, квіти в декорі та відповідний святковий посуд.  

Величезна кількість святкових ідей фактично може поставивши вас у сум'яття. Тому, виділіть трошки часу, щоб зрозуміти і вирішити, як ви та ваші близькі хотіли б відзначити одне з найважливіших днів вашого життя.

З вашим святом все заплановано, не забудьте знайти перше запрошення на день народження, яке буде настільки ж вражаючим, як і ваша вечірка.

Вибір декорацій. Якщо ви вже обрали тему вашого торжества, то вибір декорацій буде легким. Просто пам'ятайте, що деякі прикраси можуть бути небезпечними для маленьких дітей, тому переконайтеся, що вони зберігаються в недоступних місцях. Зосередження уваги на великих, твердих декораціях, таких як плакати та банери, зменшить будь-яку небезпеку, пов'язану з прикрасами.

Час сну вашої малечі. Це може здатися очевидним, але найзручніший час для спілкування дорослих не завжди найкращий час для дітей. Якщо ви запрошуєте гостей з немовлятами або малюками, неможливо планувати різні графіки сну. Але, як правило, на початку дня краще для більшості дітей. Розгляньте пізній сніданок або післяобідній час замість святкування увечері.

 

Фотографуйтеся на початку свята. Після того, як все налаштовано, і прикраси розвішано, перш ніж почнеться хаос, зробіть фотографію на пам'ять з іменинником, фото самого вигляду свята, декорацій, гостей.

Вибір їжі. Незалежно від того, наскільки будуть творчими ваші ідеї про їжу, спробуйте зробити її простою. Віддайте перевагу їжі, з якою ваші діти зможуть грати і їсти одночасно. Не забувайте, що однорічні діти їдять лише бажану їжу і можуть мати лише кілька зубів. Діти не будуть багато їсти, тому подбайте про свою їжу, щоб виглядала привабливо, яскраво і різноманітно. 

Дитина приносить батькам незбагненну радість. Ваш пучок щастя  буде рости швидше, ніж ви коли-небудь могли собі уявити. Отже, призупиніть час, щоб плекати кожну мить, яку ви проводите з ними. Перші ідеї про день народження, про які йшлося вище, - це лише кілька з багатьох інших, які ви можете спробувати. Тут важливо весело провести час і зробити чудові спогади.