Новорічний декор
   08.12.2021 14:03:20

Новий рік найбільш очікуване свято для дітей і дорослих в усьому світі.

До нового року готуються заздалегідь. Всі населені пункти прикрашають до Новорічних свят, влаштовуються різдвяні ярмарки, ставляться великі ялинки, все прикрашається яскравими вогнями. Діти очікують дива і подарунки, в повітрі стоїть запах  мандаринок і шоколаду.

Влаштовуються новорічні  корпоративи,  вечірки, карнавали. Кожен прикрашає свою домівку, офіси, вітрини магазинів.

Незалежно від того, чи насолоджуєтеся ви невеликою новорічною вечіркою зі своєю найближчою сім’єю чи у колі друзів чи на новорічному карнавалі  ми всі хочемо добре провести час. Як і для будь-якого святкування, правильна атмосфера є ключовою. Допоможемо вам  створити настрій за допомогою яскравих  святкових прикрас і карнавальких аксесуарів з FunFan.

Пропонуємо вам розглянути декілька ідей для Новорічного декору, які ви можете втілити з допомогою FunFan:

Ідеї новорічного декору з допомогою повітряних кульок:

З допомогою повітряних кульок можна створити чудовий декор для свята,  фото зону, прикрасити кендібар, навіть новорічна ялинка може бути повністю з повітряних кульок. З повітряних кульок можна створити довгі гірлянди які у вигляді бусин можуть проходити через все приміщення, для цього можна використати кульки хром невеликого діаметру. Також можна обмотати кульки срібною або золотою фольгою. Ще один варіант декору: взяти кулі великого діаметру 90см, підвішати і обгорнути їх фатіном або мереживом, також гарно виглядають великі кулі з підвішеними до них паперовими гірляндами тассел в білих, золотих, срібних кольорах.  Декор з повітряних кульок це недорогий і креативний варіант декору і його легко можна утилізувати.

Ще одна ідея для новорічного декору це шторки з дощику, паперові кулі-соти, паперові розетки і гирлянди.

З цими декораціями можна зробити різний декор. Шторки можна розвішати по перемитру кімнати, можна декорувати вікно, або використати тільки для фотозони. Паперові кулі можна підвішати до стелі по всій кімнаті, бажано взяти кулі різних розмірів, або підвішати біля фотозони, або порозкидати по підлозі в області фотозони. Паперові розетки різних кольорів використовуємо для фотозони або для декору кендібару. 

 

Поширити новину