День Святого Валентина – найромантичніше свято в році

День Закоханих – це прекрасне свято, яке дає привід ще один раз сказати коханій людині про свої почуття, зробити приємний сюрприз та просто провести чарівний вечір разом. Хіба це не чудово? Любові багато не буває!

Трохи історії

Напевне не всі знають, звідки до нас прийшло це свято і взагалі як все почалось. Ми думаємо, що вам буде цікаво дізнатися.

Існує одна дуже цікава, романтична легенда з сумною кінцівкою. В 269 році імператору Римської імперії Клавдію другому спала на думку ідея підкорити всі країни планети. Проте, щоб це бажання стало реальністю, імператору потрібно було мати багато воїнів у його армії. Клавдій мав впевненість в тому, що причиною того, що чоловіки не хотіли йти на службу було подружнє життя, якому вони присвячували багато часу, сил та енергії. Саме тому імператор видав наказ, що містив заборону для солдат вступати в шлюб під час воєнної служби. Проте, не дивлячись на всі заборони, священик Валентин в таємниці від всіх проводив обряд вінчання закоханих пар. Коли до відома Клавдія дійшла ця інформація, він наказав стратити священика Валентина.

Коли Валентин скнів в тюремній камері та чекав на свій вирок, він закохався в незрячу дочку тюремного наглядача – Юлію. Існує легенда, що священик навіть вилікував її ваду. Перед смертною карою чоловік написав прощальний лист своїй коханій дівчині з підписом «Твій Валентин». Саме ця прекрасна та сумна легенда стала початком існування найромантичнішого свята.

За те, що священик Валентин ослухався державного наказу правителя, він був покараний смертю. Через деякий час священика було канонізовано католицькою церквою. А вже через дві сотні років, День святого Валентина став офіційним святом, завдяки папі римському Геласію I.

Традиції Дня Закоханих

Вже багато років на День закоханих люди презентують одне одному солодощі у вигляді сердець, гарні квіти в оригінальному оформленні, милі сувеніри, прикраси та інші подарунки. Проте найголовнішим та невід’ємним атрибутом цього свята залишаються «валентинки» - листівки у формі сердець, прикрашені квіточками, купідонами, голубами, маленькими звірятами та іншими милими зображеннями. 

До речі, перші такі листівки люди виготовляли власноруч. Деякі закохані з поетичним талантом навіть придумували вірші для своїх половинок. Потім в Британії розпочали видавництво спеціальних збірок романтичних віршів до свят, де люди могли обрати вірш та переписати його у свою листівку. Приблизно в цей період стартувало виробництво листівок-валентинок у промислових масштабах. Ця ідея належала американцю Естеру Хауленду. Лише за рік таких валентинок було продано на суму більш ніж 5 тисяч доларів.

Ще один цікавий факт! На сьогоднішній день валентинки – це одні із найпопулярніших листівок у світі по об’ємах продаж. Поступаються вони лише різдвяним.

Як зробити приємний сюрприз коханій людині на свято ніжності, любові та романтики?

Основа гарного настрою – це святкова атмосфера. Хлопці та дівчата, у нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне, щоб перетворите власне житло на казкове місце з чарівною атмосферою. Повітряні кульки, романтичні свічки, декор для святкового столу, пелюстки троянд, стильні гірлянди та підвіски для інтер’єру – все це дрібниці, які запам’ятовуються та згодом викликають приємні спогади.

Поспішайте порадувати свою половинку, адже романтичні вчинки – це найкращі прояви кохання!