Налаштування фільтру
Пастель сердечка
Виробник

Пастель сердечка

Пастельні повітряні кульки у формі сердець.

Кульки у формі сердець

Немає більш простого, універсального та бюджетного способу створити святковий настрій, ніж повітряна кулька! Скільки б років нам не було, один лише вид такої низки обов'язково спричинить посмішку на обличчі. Їх умовно можна поділити на групи: класичні (з малюнком і без) і фігурні. Фігурних настільки багато, що не витримає жоден класифікатор. Але можна виділити основні:

- у вигляді тварин
- кульки сердечка
- зірки
- цифри
- персонажі мультфільмів і ін.

Матеріал та колір кульок у формі сердець

По суті, сьогодні можна знайти кульку такої форми, яку тільки вам заманеться. Але особливу роль в житті кожної пари можуть зайняти, звичайно ж, кульки сердечка. Любов пізнається по вчинках, а приємний сюрприз коханій людині - це один з елементів, на яких тримаються відносини. То чому не додати святкового настрою і купити кульки сердечка?

Вони продаються в упаковках по 100 штук. Продукція виготовлена з якісного італійського латексу, тому випадки, коли вони одна за одноютріскаються прямо під час надування, виключені. Зараз продукція доступна в двох кольорах: пастельних червоному і білому. Важливо пам'ятати, що кульки набудуть потрібного кольору тільки після того, як їх надують.

Наші кульки можна надути як гелієм, так і повітрям. Кульки з гелієм розміром 25 см літатимуть у повітрі 10 годин, розміром 16 см - 8 годин. Ціна продукції теж залежить від розміру і кольору:

- червоні, розміром 25 см. коштують 234,6 грн. за упаковку;
- червоні, розміром 16 см. коштують 151,83 грн. за упаковку;
- білі, розміром 16 см. коштують 138, 24 грн. за упаковку.

Як створити святковий настрій за допомогою кульок сердець?

Уже класичним подарунком на багато романтичні свята стали повітряні кулі сердечка. Наприклад, на День закоханих можна здивувати кохану людину, влаштувавши квест у пошуках подарунка. А романтичну атмосферу створять свічки і фігурні кулі. Замість букета зі 100 троянд можна подарувати 100 кульок, наповнивши ними кімнату. На річницю весілля або будь-якої важливої ​​дати також можна прикрасити кімнату або всю квартиру в романтичному стилі. І хто сказав, що тільки хлопець/дівчина або чоловік/дружина заслуговують на зізнання в коханні? Мама і тато не менше зрадіють жмуту сердечок! Що вже говорити про улюблену бабусю.

Ми доставляємо замовлення по всій Україні. На сторінці «Доставка» є список перевізників, з якими ми співпрацюємо. Це ключові компанії, які привезуть вашу покупку в строк і без жодної подряпини. Більш того, ми можемо доставити покупку прямо до квартири або офісу (а раптом весь відділ вирішить зізнатися босу в коханні?). Тому вам не потрібно ходити по магазинах у пошуках товарів для свята, свято само до вас приїде, залишилось лише впустити його в будинок.

FunFun ретельно вибирає товар і постачальників для свого сайту. Ваше свято не зіпсує жодна деталь!